Zobraziť kategórie

Sme špecialisti na tonery

Spotrebný materiál do tlačiarní predáva mnoho predajcov. My sa však na tonery a atramenty špecializujeme. Nemáme široký sortiment rôznych tovarov, máme širokú ponuku spotrebného materiálu. Je jedno, či uprednostňujete originálne tonery, alternatívne atramenty, renovované náplne, alebo plniace sady. U nás nájdete všetky náplne pre tlačiarní, ktoré používate.

Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €

Neponúkame nezmyselne nízke ceny a vysokú cenu za dopravu. Objednávky nad 60 € môžeme doručiť úplne zadarmo na výdajné miesta siete Packeta.sk.

Tovar skladom

Snažíme sa mať maximálne množstvo tovaru skladom, alebo dostupný do 24 hodín. Kombinujeme vlastné skladové zásoby so skladmi najväčších distribútorov. Vieme preto do druhého dňa odoslať až 12.000 položiek z ponuky.

Rýchly termín dodania

Pokiaľ máme tovar skladom, snažíme sa ho expedovať v deň objednávky, najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Poradíme Vám

Nemusíte byť odborníkom vo všetkom. Obráťte sa na nás pri výbere tlačiarní, vhodných tonerov a atramentov, alebo notebookov. Napíšte nám Vaše požiadavky a my Vám poradíme, alebo vypracujeme nezáväznú ponuku.

30 rokov skúseností

Naše služby ponúkame od roku 1991. Okrem predaja spotrebného materiálu, tlačiarní a notebookov robíme aj ich servis. Máme preto vlastné skúsenosti, nezáväzné od marketingových informácií výrobcov.

E-shop LacneTonery.sk prevádzkujeme od roku 2004.

Spoľahlivý e-shop

O každej zmene objednávky ste informovaní. Ihneď po spracovaní objednávky Vám oznámime predbežný termín expedovania objednávky.

Spokojní zákazníci

Našim cieľom je spokojný zákazník. Vždy sa snažíme urobiť pre zákazníka maximum - pred predajom aj po ňom pri prípadných reklamáciách. Uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu, pred okamžitým ziskom. Prečítajte si hodnotenia našich zákazníkov na Heureka.sk.