Nová registrácia

Nákupný košík Pokladňa
bez DPH: 0 €
Celkom s DPH: 0 €

Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie

Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou     Lacne Tonery .sk platba kartou
1. a 4.7. neexpedujeme

1. a 4.7. neexpedujeme

Vážení zákazníci, 1. a 4.7.2022 budeme čerpať dovolenky a...


1. a 4.7. neexpedujeme

1. a 4.7. neexpedujeme

Vážení zákazníci, 1. a 4.7.2022 budeme čerpať dovolenky a...


1. a 4.7. neexpedujeme

1. a 4.7. neexpedujeme

Vážení zákazníci, 1. a 4.7.2022 budeme čerpať dovolenky a...O nás

Spoločnosť COMERT s.r.o. bola založená v roku 1991 a od začiatku sme boli orientovaní na náročných zákazníkov a náročné služby v oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky. Vždy kladieme dôraz na kvalitu našich služieb. Naša spoľahlivosť a ústretový prístup uisťujú našich stálych zákazníkov, že si vybrali dodávateľa, ktorý ich nesklame.

Vysoké nároky, ktoré kladieme na svoju prácu, prenášame aj na našich dodávateľov. Vyberáme len takých výrobcov, s ktorými máme dobré skúsenosti. Okrem zavedených renomovaných spoločností máme v ponuke niekoľko najvýznamnejších výrobcov alternatívnych a renovovaných tonerov a atramentov. Ich výrobky sme pred zaradením do portfólia testovali s našimi najväčšími zákazníkmi. Aj naďalej sledujeme štatistiky reklamácií a v prípade poklesu kvality ihneď reagujeme a konkrétne výrobky, alebo aj výrobcu stiahneme z ponuky.

Naším cieľom je spokojný zákazník a nie okamžitý zisk. Náš prístup sa nemení podľa veľkosti zákazníka. Veľká firma aj domáci používateľ u nás nájde ochotu a úsmev na tvári.
Kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontaktujte nás.

Prevádzkovateľom internetového obchodu LacneTonery.sk je spoločnosť:

Comert s.r.o.
Daxnerovo námestie 2
821 08 Bratislava

Osobný odber tovaru u nás nie je možný.

IČO: 17318793
IČ-DPH: SK2020334943
Obch. register: Okresný súd Bratislava 1, odd: Sro, vložka: 898/B
výpis z obchodného registra


Zväčšiť mapu