Zobraziť kategórie

O nás

Spoločnosť COMERT s.r.o. bola založená v roku 1991 a od začiatku sme boli orientovaní na náročných zákazníkov a náročné služby v oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky. Vždy kladieme dôraz na kvalitu našich služieb. Naša spoľahlivosť a ústretový prístup uisťujú našich stálych zákazníkov, že si vybrali dodávateľa, ktorý ich nesklame.

Vysoké nároky, ktoré kladieme na svoju prácu, prenášame aj na našich dodávateľov. Vyberáme len takých výrobcov, s ktorými máme dobré skúsenosti. Okrem zavedených renomovaných spoločností máme v ponuke niekoľko najvýznamnejších výrobcov alternatívnych a renovovaných tonerov a atramentov. Ich výrobky sme pred zaradením do portfólia testovali s našimi najväčšími zákazníkmi. Aj naďalej sledujeme štatistiky reklamácií a v prípade poklesu kvality ihneď reagujeme a konkrétne výrobky, alebo aj výrobcu stiahneme z ponuky.

Naším cieľom je spokojný zákazník a nie okamžitý zisk. Náš prístup sa nemení podľa veľkosti zákazníka. Veľká firma aj domáci používateľ u nás nájde ochotu a úsmev na tvári.

Kontaktné údaje nájdete v sekcii Kontaktujte nás.

Prevádzkovateľom internetového obchodu LacneTonery.sk je spoločnosť:

Comert s.r.o.
Daxnerovo námestie 2
821 08 Bratislava

Osobný odber tovaru u nás nie je možný.

IČO: 17318793
IČ-DPH: SK2020334943
Obch. register: Okresný súd Bratislava 1, odd: Sro, vložka: 898/B
výpis z obchodného registra