Čistiace CD a DVD

Zobrazené 1–3 z 3 položiek

CLEAN IT čistící CD pro Blu-ray/DVD/CD-ROM přehrávače (náhrada za CL-32) CD pro čištění optických hlav v CD/DVD/Blu-Ray přehrávačích a rekordérech, Hi-Fi systémech a systémech domácího kina aj. Čistící CD je vybaveno šesti speciálními čistícími štětečky, šetrnými a zároveň efektivními.

4,60 € (3,84 € bez DPH)

Čistiace prostriedky MediaRange sú ideálne pre kanceláriu a malé elektronické zariadenia. Čistič šošoviek s antistatickou kefou odstraňuje prach a nečistoty z objektívu diskovej mechaniky, čím zaisťuje hladký chod a dlhú životnosť. VLASTNOSTI: -Obsah: Čistiace CD s dvoma antistatickými kefami -Balenie: Čistiace CD v klasickom plastovom obale s čistiacimi prvkami ktoré sú určené na odstránenie prachu a nečistôt z laserovej optiky vo vašom zariadení -Pravidelné čistenie zabezpečuje plynulú prevádzku diskovej mechaniky -Zvyšuje kvalitu prehrávania vašich médií APLIKÁCIA: Vhodné na čistenie a ochranu mechaniky CD, DVD alebo BD Návod na obsluhu: Vložte čistiaci disk CD do mechaniky a postupujte podľa pokynov čistiaceho programu. Uistite sa, že čistiace kefy smerujú nadol!

3,87 € (3,22 € bez DPH)

Malé množství roztoku naneste na štětečky čisticího DVD disku, vložte DVD disk a spusťte přehrávání. Optika DVD, Blu-ray nebo CD-ROM přehrávače se snadno a šetrně vyčistí. Na obrazovce se zobrazí nabídka s doplňkovou vizuální podporou.

2,97 € (2,48 € bez DPH)