Zobraziť kategórie

Často kladené otázky:

Môžem si vyzdvihnúť tovar osobne?

Z dôvodu úspory nákladov máme tovar uskladnený mimo Bratislavy, naše kancelárie neumožňujú skladovanie tovaru. Ak sa počas dňa pohybujete po Bratislave, alebo budete v Bratislave iba na "skok", využite náš rozvoz v Bratislave. Uveďte nám túto skutočnosť do poznámky objednávky a my si s Vami dohodneme predanie tovaru k Vašej spokojnosti.

Musím sa pred nákupom zaregistrovať?

Nie. Môžete u nás nakúpiť aj bez registrácie. V pokladni vyplníte všetky potrebné údaje. Registrácia šetrí čas pri pravidelných nákupoch.

Aký je rozdiel medzi originálnymi, alternatívnymi a renovovanými náplňami?

Originálne náplne vyvíja a vyrába výrobca tlačiarne. Sú preto najspoľahlivejšie a poskytujú najlepšie výsledky tlače. Sú vhodné, ak požadujete nekompromisnú kvalitu výtlačkov, alebo ak si nemôžete dovoliť zdržanie tlače z dôvodu chybnej náplne.
Alternatívne náplne sú úplne nové. Sú vyrobené iba z nových komponentov, ktoré však nevyrába výrobca tlačiarne. Poskytujú úsporu nákladov na tlač vo výške 30 až 60% a ich kvalita je veľmi podobná originálnym náplniam. Sú vhodné na každodenné používanie, ale aj na tlač fotografií. Dostupné sú však len pre najpoužívanejšie typy tlačiarní.
Renovované náplne sú z hľadiska ekológie najšetrnejšie k prírode. Vyrábajú sa z prázdnych náplní, pričom sa rozoberú, vymenia sa iba opotrebované diely, doplní sa toner/atrament a opäť sa poskladajú. Tento proces je však náročný na precíznosť a z tohto dôvodu sú renovované náplne najmenej spoľahlivé. Renovované náplne sú však dostupné pre širšie spektrum tlačiarní, ako alternatívne náplne.

Musím Vám pred nákupom renovovaných náplní zaslať prázdne kazety?

Nie. Našimi dodávateľmi sú výlučne najväčší výrobcovia z Európy. Títo výrobcovia nakupujú prázdne kazety od veľkých nadnárodných spoločností vo veľkých objemoch a nezaoberajú sa výkupom malých množstiev kaziet. Dodáme Vám teda renovované náplne bez príplatkov za nedodané prázdne kazety.

Robíte výkup prázdnych kaziet, prípadne dostanem zľavu za prázdnu kazetu?

Nie. Prázdne kazety však berieme späť na bezplatnú ekologickú likvidáciu. Väčším zákazníkom zabezpečíme dopravu kaziet ku nám zadarmo.