Nová registrácia

Nákupný košík Pokladňa
bez DPH: 0 €
Celkom s DPH: 0 €

Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie

Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou   Lacne Tonery .sk platba kartou     Lacne Tonery .sk platba kartou
Doprava zadarmo od 50€

Doprava zadarmo od 50€

Pre objednávky v minimálnej hodnote 50€ s DPH ponúka...


Získali sme cenu kvality

Získali sme cenu kvality

Patríme k najkvalitnejším e-shopom na Slovensku.

Osobný odber v 66 BalíkoBOXoch

Osobný odber v 66 BalíkoBOXoch

Objednávku Vám môžeme pripraviť na osobný odber až v ...Samsung USB flash disk, 3.1, 64GB, BAR Plus, čierny, MUF-64BE4/EU, s praktickým putkom

 

Výrobca: SAMSUNG
Katalógové číslo: MUF-64BE4/EU
Záruka (mesiacov): 24
Dostupnosť: na objednávku

Cena bez DPH:   19,48 €
Cena s DPH:   23,38 €
Kusov:
 
 
 
Samsung flash disk USB 3.1 BAR Plus
Rýchlosť vo veľkom štýle

Klasika v modernom prevedení. Vďaka svojmu designu a výnimočnej prenosovej rýchlosti sa nová generácia flash diskov BAR Plus stane vaším nepostrádateľným pomocníkom. Minimalistické kovové telo sa skvele drží a je ukážkou štýlu, ktorý perfektne doplňuje vynikajúci výkon a spoľahlivosť.

Rafinovaná odolnosť

Je štýlový a odolný zároveň. Vďaka svojmu kovovému telu spoľahlivo ochráni vaše súbory. Naviac ho ľahko upevníte na kľúče, takže sa nemusíte obávať, že ho zabudnete. BAR Plus je spojením dychberúceho designu a vysokej spoľahlivosti.

Päťnásobná ochrana

Vaše dáta budú vždy v úplnom bezpečí – kdekoľvek. Špičkové technológie a bohaté skúsenosti s výrobou flash diskov spoločnosti Samsung robia z BAR Plus mimoriadne spoľahlivé úložisko. Odoláva vode*, nárazom**, extrémnym teplotám***, magnetom**** i rentgenovému žiareniu*****. A to všetko s 5 ročnou zárukou.

* až po dobu 72 hodín v morskej vode
** až do zrýchlenie 1500 G
*** prevádzkové teploty -25